Dalgıç Gümüş Çay Tepsisi Sunum Tepsisi Orta

5,0 (0 Yorum)

Marka
Ürün Kodu : MNR0660
Model MNR0660
33,99 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


BOYUT : EN : 28cm | BOY : 39 cm
Gümüş Tepsi Ürün Açıklaması
Gümüş eşyalar her zaman hayatımızda yer alır. Bazen şık bir dekoratif eşya olarak, bazen hoş  bir servis aracı, bazen de çok kaliteli bir hediye.
Göz alıcı parlaklığı gümüş ürünleri hep farklı kılmıştır.
Bu gümüş tepsi, bütün bu alternatifler için kullanılabilecek harika bir ürün. Rahat kulpları ile kolaylıkla servis yapmanızı sağlar.
Desenli kenarları, özel misafirleriniz için yaptığınız servislerde sunumunuza fazlasıyla şıklık katacak.
Şıklığı ile birleşen sadeliği sunumunuza samimi bir hava da katacak.
Evinizin uygun bir köşesinde dekor olarak da kullanabileceğiniz  gümüş tepsi, evinizin havasını değiştirerek misafirlerinizin gözlerini alacak.
Kendiniz almak dışında sevdiklerinize de verebileceğiniz  harika bir hediyelik eşya olan  gümüş tepsi, en samimi notlarınızla birlikte dostlarınızı mutlu edecek.
Dostlarınızın yeni evlerine giderken, evliliklerini tebrik ederken verilebilecek kullanışlı ve kibar bir tercih olabilir. 
Doğru temizleme teknikleri uygulandığın asla kararma veya paslanma gibi yıpranmalara uğramayan bu gümüş tepsiyi duru su ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz. 
Çok kaliteli, uzun yıllar boyu aynı gözalıcı parlaklığını koruyacak olan bu ürün, kalitesine oranla çok da iyi bir fiyata sahip.
Kullanımı ve temizliği de çok rahat olan bu zarif  tepsi çok uygun bir fiyata sizin olabilir.  Sitemizden çok rahat bir şekilde sipariş edebileceğiniz bu  gümüş tepsi en kısa ve  en güvenilir yoldan vereceğiniz adrese ulaşır.
Tepsiyi nasıl değerlendireceğiniz konusundaki zor kararda kolaylıklar dileriz


BENZER ÜRÜNLER