Mısır Tutucu Sıyırıcı Kesici Koçan Sökücü Ölçüm Hazneli Rende

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : MSH4126
Model MSH4126


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Mısır Tutucu Sıyırıcı Kesici Koçan Sökücü Ölçüm Hazneli Rende

Bu dahiyane alet, çekirdekleri koçanından çıkarmak için hızlı bir iş çıkarır ve hepsinden iyisi, çekirdekler koçanından çıkarıldığında, silindirin içinde bulunur, çarpık çekirdekleri ve mısır suyu sıçramalarını ortadan kaldırır.
Özel bir kap ile donatılmış mısır koçanı sökücümüz, mısır tanelerini tutabilir ve yiyecekleri daha sıhhi ve güvenli tutabilir.
Mutfak aletleri. Zencefil, sarımsak, peynir ve patates kesebilir. mısır kesici
Mısırı koçanından zahmetsizce ve verimli bir şekilde çıkarmak kolaydır.
Bulaşık makinesinde yıkanabilir ve daha fazla duygusal karmaşa yok.
Kusursuz şekillendirilmiş koçan soyucu, mutfakta zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar, aynı anda birçok sırayı verimli bir şekilde kaldırır
Elimiz BPA içermez ve gıda sınıfı paslanmaz, uzun süre dayanabilmesini sağlamak için. Gıda sınıfı ABS malzemeden yapılmış bu elle tutulan
ELEKTRİK YOK, GÜRÜLTÜ YOK - elektrik yok, gürültü yok, kaymaz alt, bulaşık makinesinde yıkanabilir - Alttaki kaymaz silikon halka kaseyi yerinde tutar, Elektrik prizi veya pil aramaya gerek yok, alabilirsiniz herhangi bir yere.
KÜÇÜK VE GÜVENLİK: Sağlıklı ve kokusuz, Gıda güvenli malzeme ve BPA içermez ve bulaşık makinesi sadfe.
Yüksek verimli soyulmuş mısır, Uzun süre dayanabilmesi için 18/8 paslanmaz çelik bıçaklı dayanıklı plastikten üretilmiştir.
【4'ü 1 arada ÇOK FONKSİYONLU MISIR STRIPPER】 yüksek kaliteli mısır Ayıklayıcı size beklenmedik şekilde kolay kullanım sağlar ve herhangi bir mısırı boşa harcamaz.
【YÜKSELTİLMİŞ MISIR STRIPPER】 Bıçak Tırtıklı ve Kalınlaştırılmış, mısırı daha hızlı soyabilir ve daha dayanıklı hale gelebilir.
Artan Merkez Yarıçapı, Farklı Kalınlıkta Daha Fazla Mısır için Kullanılabilir.
【EL KORUYUCU】 Çekirdeğin kaymasını önlemek için mısır koçanı çekirdeğini kavramak için kavramada bir Kesme Kenarı. Aynı zamanda elinizi yaralanmaktan korur.
【Rende】 Çok işlevlidir. Sadece çekirdekleri koçandan çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda peynir, patates, zencefil, çikolata, sarımsak, havuç vb.
【ÖLÇÜM KABI】Mutfaktaki tüm ölçüm kapasiteleri için uygun olan ve mısırın etrafa sıçramasını önleyen şeffaf bir ölçeğe sahiptir.
Malzeme : ABS Plastik + Paslanmaz Çelik
Renk : Sarı
Ürün Ölçüsü : 4 cm x 13,5 cm x 9 cm
Manuel ölçümler nedeniyle ölçümler biraz farklı olabilir
Ürün Ağırlığı : 0,4 kg
Ambalaj Ağırlığı : 0,6 kg
Hacimsel Ağırlık : 0,3 kgBENZER ÜRÜNLER