5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Dikdörtgen Çay Tepsisi,Sunum Tepsisi, 2Li Altın

Marka
Ürün Kodu: DALGIC041
Model DALGIC041
349,99 TLAltın Tepsi Ürün Açıklaması

Altın eşyalar her zaman hayatımızda yer alır. Bazen şık bir dekoratif eşya olarak, bazen hoş bir servis aracı, bazen de çok kaliteli bir hediye.
Göz alıcı parlaklığı gümüş ürünleri hep farklı kılmıştır.
Bu gümüş tepsi, bütün bu alternatifler için kullanılabilecek harika bir ürün. Rahat kulpları ile kolaylıkla servis yapmanızı sağlar.
Desenli kenarları, özel misafirleriniz için yaptığınız servislerde sunumunuza fazlasıyla şıklık katacak.
Şıklığı ile birleşen sadeliği sunumunuza samimi bir hava da katacak.
Evinizin uygun bir köşesinde dekor olarak da kullanabileceğiniz gümüş tepsi, evinizin havasını değiştirerek misafirlerinizin gözlerini alacak.
Kendiniz almak dışında sevdiklerinize de verebileceğiniz harika bir hediyelik eşya olan gümüş tepsi, en samimi notlarınızla birlikte dostlarınızı mutlu edecek.
Dostlarınızın yeni evlerine giderken, evliliklerini tebrik ederken verilebilecek kullanışlı ve kibar bir tercih olabilir.
Doğru temizleme teknikleri uygulandığın asla kararma veya paslanma gibi yıpranmalara uğramayan bu gümüş tepsiyi duru su ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz.
Çok kaliteli, uzun yıllar boyu aynı gözalıcı parlaklığını koruyacak olan bu ürün, kalitesine oranla çok da iyi bir fiyata sahip.
Kullanımı ve temizliği de çok rahat olan bu zarif tepsi çok uygun bir fiyata sizin olabilir. Sitemizden çok rahat bir şekilde sipariş edebileceğiniz bu gümüş tepsi en kısa ve en güvenilir yoldan vereceğiniz adrese ulaşır.
Tepsiyi nasıl değerlendireceğiniz konusundaki zor kararda kolaylıklar dileriz

Ürün Boyutları

EN : 33,5cm
BOY : 53 cmBENZER ÜRÜNLER