BLOG

Wok Tava'da Soya Soslu Tavuk

  •  12.06.2018
  •  Fulya Çelik

Soya Soslu Tavuk Tarifi En Güzel Tarif AvantajPort'ta
Sizlere paylaşmak istediğim wok tava'da soya sosl...

Detay

Soğanlı Kaşarlı Domates Çorbası Tarifi

  •  24.10.2016
  •  AvantajPort

Soğanlı Domates Çorbası Tarifi En Güzel Tarif AvantajPort'ta
Domatesleri yıkayıp, kabuklarını soyduktan sonra küp küp doğrayal...

Detay

Ürün Grupları


HTML İçerik

Tencere Seti.

Yemeğin lezzeti ve kıvamında tencerenin modeli ve kalitesi önemlidir. Son zamanların en beğenilen ürünü tencere takımları sağlıklı ve lezzetli bir pişirme deneyimi sağlar. Kolay şekilde temizlenir ve çelik veya ahşap servis gereci ile kullanılabilir. Çelik tencere takımları, granit, teflon, porselen, emaye, seramik tencere, teflon, döküm veya granit tencere aklınıza gelebilecek bütün tencere çeşitlerine web sitemizden ulaşabilirsiniz ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Tencere temizliğinin püf noktaları.   Makinenin kaşıklık bölümüne koyacağınız yarım limon kabuğu ile hem tencerenin daha parlak olmasını hem de makinenin içinin kokmamasını sağlarsınız.

Doğal bir ürün kullandığınız için sağlığınız açısından risk oluşturmaz ve teflon tencere takımlarının sağlık açısından hiç bir zararı da yoktur.

Tencere Takımlarınızın uzun ömürlü olması için bilmeniz gerekenler.

Bulaşık makinenizin tuzunu sık sık kontrol ederseniz bulaşıklar üzerinde oluşabilecek kireç lekelerini de önlemiş olursunuz. Tencerenizi yemekten sonra hemen yıkamazsanız dahi ıslatıp bekletin veya akıtıp makineye atın ki temizliği kolay olsun. Balık tavalarını yıkarken ilk yıkama suyunun soğuk olmasına dikkat edin. Sünger ve limon kabuğu ile sürttüğünüzde balık tavanız hem kokusunu kaybeder hem de daha parlak görünür.